Téma

15. května 2016

Google zve studenty VUT na přednášku o digitálním marketingu

Digitální garáž je bezplatným kurzem v oblasti on-line marketingu | Autor: archiv společnosti Google

Chcete se dovědět více z oblasti online marketingu? Podnikáte na internetu, nebo to máte v plánu? Pak právě pro vás je určen vzdělávací program Digitální garáž, který spouští společnost Google ve spolupráci s českými vysokými školami a mezi partnery nechybí ani brněnské Vysoké učení technické.

Online platforma Digitální garáž s novým lokálním obsahem nabízí bezplatné kurzy na míru pro začátečníky i pokročilejší uživatele internetových nástrojů, a to bez ohledu na profesi nebo oblast podnikání. Platforma obsahuje snadno pochopitelná edukační videa a kvízy, jejichž úroveň náročnosti se přizpůsobí každému účastníkovi. Ti se mohou dozvědět více o tom, jak vytvořit webovou stránku, jak na základy digitálního marketingu přes internetový export až po využívání pokročilejších analytických nástrojů či optimalizaci webové stránky pro vyhledávače.

Kromě online kurzů se zájemci mohou zúčastnit i přednášky s certifikovanou lektorkou Googlu Soňou Petruželovou. Dvouhodinová přednáška proběhne 26. května 2016 od 14:30 v prostorách Fakulty podnikatelské v posluchárně E342. Na přednášku se můžete už teď registrovat na webových stránkách Googlu. Účast je pro všechny návštěvníky zdarma.

(pek)

Témata

Související články:
Na ironmana se ještě necítím, říká triatlonista Jiří Kalus
Házení vlaštovkou není jen hra pro děti. Česko mělo zástupce z VUT i na světovém mistrovství
Florbal je ideální sport pro ženy, tvrdí Nikola Příleská
Michalovi Šimarovi se podařilo propojit sport s byznysem. Živí se silovou akrobacií
Stupka: Tanečníci dnes trénují jako vrcholoví atleti. V Česku jsme ale zaspali dobu